© Iedvesma 2016 

Liepajniekiem.lv:Iedvesma no Kaupera
Karjeras nedēļu atklājot, vidusskolēni iedvesmojas no Renāra Kaupera.
CHAMBER: Pasniegtas Iedvesmas Balvas
Šā gada 18. oktobrī svinīgā ceremonijā klāt esot Latvijas Valsts prezidentam Raimondam Vējonim tika pasniegtas desmit “Iedvesmas balvas” trīs kategorijās, godinot izcilus un jaunus cilvēkus Latvijā.
LTV1 ziņas: par Iedvesmas stundu
Pirmdien, 10.oktobrī, 25 pilsētās un novados sākās Valsts izglītības attīstības aģentūras rīkotā Karjeras nedēļa. Šoreiz tās temats ir “Es būšu darba tirgū”. Informatīvos pasākumos dažādu profesiju pārstāvji jauniešiem skaidro, kā tas, ko viņi pašlaik mācās un izvēlas darīt, ietekmē viņu nākotnes karjeras iespējas un konkurētspēju darba tirgū.
TV Kurzeme: Sākas Karjeras nedēļa
Pirmdien 25 Latvijas pilsētās un novados sākās Valsts izglītības attīstības aģentūras organizētā Karjeras nedēļa, kuras tēma šoreiz ir “Es būšu darba tirgū”. Informatīvos pasākumos dažādu profesiju pārstāvji jauniešiem skaidro, kā tas, ko viņi šobrīd mācās un izvēlas darīt, ietekmē viņu nākotnes karjeras iespējas un konkurētspēju darba tirgū. Līdz ar to skolēniem jau tagad ir iespēja iepazīt un mērķtiecīgi plānot savu nākotnes nodarbošanos.
DIENA.LV: Liepājas skolniekus...
Pirmdien, 10. oktobrī Liepājā notika Iedvesmas Stunda, kuras ietvaros Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā vidusskolēniem no visām Liepājas skolām savu profesionālo un dzīves pieredzi ceļā uz personiskiem sasniegumiem stāstīja Latvijā zināmas personības, kuru darbība ir nozīmīga dažādās sabiedrības jomās, vēsta pasākuma rīkotāji.
IRLIEPAJA.LV: Slavenības iedvesmo...
Pirmdien, 10. oktobrī Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā ar trīs iedvesmojošu un Latvijā pazīstamu personību piedalīšanos tika atklāta Karjeras nedēļa Liepājā.
LIEPAJNIEKIEM.LV: Ar Gačo piedal...
Šodienas, 10.oktobra, pēcpusdienā, Liepājas Valsts 1.ģimnāzijā ar mūziķa Gačo, aģentūras !MOOZ radošā direktora Ērika Stendzenieka un uzņēmējas Marikas Ģedertes piedalīšanos tika atklāta Karjeras nedēļa, pārliecinājās portāls.
DIENA.LV: IEDVESMA un JCI Latvia aic
IEDVESMA un JCI Latvia aicina pieteikt jaunus, izcilus cilvēkus Iedvesmas balvai
DIENA.LV: Iedvesmas stunda Kuldīgā
DIENA.LV: Iedvesmas stunda Kuldīgā
LMT STRAUME TV: Centrālais Pasākums
Ieraksts no centrālā pasākuma Splendid Palace Rīgā, 2016. gada 8. jūnijā.
Džoana O'Riordana: Nav nozīmes taviem trūkumiem, bet tam, ko vari izdarīt.
LNT: Džoanna O'Riordana
LNT: Džoanna O'Riordana
LTV Panorāma: Džoanna Latvijā
LTV Panorāma: Džoanna Latvijā
Skatīt vairāk
DIENA.LV: IEDVESMA un JCI Latvia aic

IEDVESMA un JCI Latvia aicina pieteikt jaunus, izcilus cilvēkus Iedvesmas balvai

Go to link