© Iedvesma 2016 

Iedvesmas stundas

Iedvesmas Stundas ir vidusskolas jauniešiem domāti pasākumi, kuri tiek rīkoti skolās ar mērķi iedvesmot jauniešus svarīgajā dzīves posmā, kad tiek pieņemts lēmums par turpmākā ceļa izvēli.

 

Pasākumos kā Iedvesmotāji piedalās Latvijā spilgtas personības, kas dalās ar savu pieredzi un dzīves stāstiem ar auditoriju un atbild uz jauniešu interesējošiem jautājumiem draudzīgā un komfortablā atmosfērā.


Iedvesmas stundu programma tiek veidota sadarbībā ar emocionālā intelekta pētniekiem un praktiķiem, psihologiem, koučiem, mentoriem, izglītības profesionāļiem no Latvijas un ārzemēm.
 
Katras Iedvesmas stundas saturs tiek speciāli pielāgots reģionam un auditorijai, pie kuras dodas Iedvesmas komanda.

 

Pasākumu apraksti

Iedvesmas stunda Liepājā

October 09, 2018

Mega iedvesmojošā "Iedvesmas stunda" notika Liepājā 16. oktobrī. Grupas BrainStorm solists Renārs Kaupers labprāt dalījās ar Liepājas jauniešiem ar savu pieredzi un pārdomām par iedvesmu, karjeras izvēli un dzīves ceļu, palīdzējis pasākuma vadītājai Diānai Kļimčenko apkopot workšopa rezultātus un kopā ar Arstarulsmirus Arsujumfus-Tarus dāvāja klātesošajiem burvīgus skaņdarbus dzīvā izpildījumā. 

Iedvesamas stunda Jaunjelgavā

May 14, 2018

9 maijā Iedvesma ir viesojusies Jaunjelgavā ar talantīgiem Iedvesmotājiem Jāni Šipkēvicu (Instrumenti, Shipsea, Dora) un Kasparu Zlidni (Gain Fast).

Jaunjelgavas vidusskolā divas stundas virmoja Iedvesmojošā atmosfēra, kuru veicināja Iedvesmotāju atklāti stāsti intervijās ar pasākuma moderatoriem Diānu Kļimčenko un Arstarulsmirus Arsujumfus-Tarus.

Iedvesmas stundas Daugavpilī

May 01, 2017

Iedvesma novadīja 4 Iedvesmas stundas Daugavpils skolās 2 dienu laikā.

2. maijā esam viesojušies Daugavpils Centra vidusskola un Daugavpils 15.vidusskola ar brīnišķīgām Iedvesmotājām- Ineta Radevica un Dinara Rudan.

3. maijā turpinājām Iedvesmot Daugavpils 3. Vidusskola un Daugavpils 12.vidusskola ar Arstarulsmirus Arsujumfus-Tarus, Gatis Irbe un Andris Ševels.

Iedvesmas stunda Liepājā

Iedvesma tika uzaicināta atklāt Valsts karjeras nedēļu Liepājā ar Iedvesmas stundu, kurā piedalījās vidusskolnieki no visām Liepājas skolām. Pasākums notika skaistās Liepājas 1. ģimnāzijas telpās un Iedvesmotāju lomās šoreiz iejūtās pazīstama uzņēmēja Marika Gederte, populārs mūziķis Gatis Irbe (Gačo/ Mesa) un reklāmas guru Eriks Stendzenieks. 

Iedvesmas stunda Kuldīgā

Viļa Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijā noritēja jau otrā Iedvesmas stunda!

Šajā Iedvesmas stundā kā Iedvesmotāji piedalījās: Jānis Iklāvs, Latvijas Skautu un gaidu centrālās organizācijas (LSGCO) valdes priekšsēdētājs; Julia Belkina, LNK Charity Fund & LNK Group mārketinga vadītāja, Olga Kazaka, aģentūras A.W.Olsen & Partners līdzdibinātāja, labdarības organizācijas “Taureņa efekts” dibinātāja un Arstarulsmirus Arsujumfus-Tarus - mūzikas producents, Zinātnes un mācību centra "Cilvēks un Visums" attīstītājs.

Iedvesmas stunda Alūksnē

Ceturdien, 26. maijā, Alūksnē, pirmās Iedvesmas Stundas laikā ar jaunajiem alūksniešiem tikās spilgtas Latvijas personības, lai dalītos ar savu profesionālo un dzīves pieredzi ceļā uz personiskiem sasiegumiem – atklāti un bez izskaistinājumiem.

Please reload